Odalarımız

Odalarımız

Odalarımız siz değerli misafirlerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda konaklayacağı şekilde dizayn edilmiştir.

Otelimiz, 3 Yıldızlı olmakla beraber; 8 standart tek kişilik, 28 standart çift kişilik ve 3 Suit odadan oluşan toplam 39 odaya sahiptir. 25 kişilik toplantı salonu ve 60 kişilik restoranı ile misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Tek Kişilik Oda

Tek kişilik odalarımızda, 100 cm eninde 200 cm boyunda bir adet tek kişilik yatak, kış dönemi için merkezi kalorifer ısıtma, yaz dönemi için split klima, LCD TV ve uydu yayını, telefon, kablosuz ve ücretsiz internet, kasa, bagaj sehpası, koltuk şeklinde çek yat, tek kullanımlık terlik, çamaşır poşeti, ayakkabı cila süngeri, elbise askısı, saç kurutma makinası, şampuan, sıvı sabun ve tek kullanımlık sabun bulunmaktadır. Odalarımızın büyüklüğü 20 m²'dir.

iki Kişilik Oda

Çift kişilik odalarımızda, 100 cm eninde 200 cm boyunda iki ayrı tek yatak , kış dönemi için merkezi kalorifer ısıtma, yaz dönemi için split klima, LCD TV ve uydu yayını, telefon, kablosuz ücretsiz internet, kasa, bagaj sehpası, koltuk şeklinde çek yat, tek kullanımlık terlik, çamaşır poşeti, ayakkabı cila süngeri, elbise askısı, saç kurutma makinası, şampuan, sıvı sabun ve tek kullanımlık sabun bulunmaktadır. Odalarımızın büyüklüğü 25 m²'dir.

Üç Kişilik Oda

Üç kişilk odalarımızda, 100 cm eninde 200 cm boyunda üç ayrı tek kişilik yatak, kış dönemi için merkezi kalorifer ısıtma, yaz dönemi için split klima, LCD TV ve uydu yayını, telefon, kablosuz ücretsiz internet, kasa, bagaj sehpası, koltuk şeklinde çek yat, tek kullanımlık terlik, çamaşır poşeti, ayakkabı cila süngeri, elbise askısı, saç kurutma makinası, şampuan, sıvı sabun ve tek kullanımlık sabun bulunmaktadır. Odalarımızın büyüklüğü 30 m²'dir.

Suit Oda

Süit odalarımızda, girişte bir yataklı kanepe veya açılır koltuk, LCD TV ve uydu, yan oda da bir adet geniş çift kişilik yatak, LCD TV ve uydu yayını, telefon, kablosuz ücretsiz internet, kasa, bagaj sehpası, tek kullanımlık terlik, çamaşır poşeti, ayakkabı cila süngeri, elbise askısı, saç kurutma makinası, şampuan, sıvı sabun ve tek kullanımlık sabun bulunmaktadır. Odalarımızın büyüklüğü 35 m²'dir.